У четвер, 16 листопада 2023 року за ініціативи кафедри української лінгвістики і методики навчання факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі об 11:00 у змішаному форматі – в конференц-залі ім. В. О. Сухомлинського та на платформі «Zoom» відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція «Слово вчителя» (на пошанування Людмили Кожуховської)».
За повідомленням організаторів, під час цієї надзвичайно цікавої зустрічі будуть висвітлені значущі етапи життя та кар’єри видатного доцента Університету Григорія Сковороди в Переяславі Людмили Кожуховської. Однією з ключових тем конференції буде «Роль викладача у системі дидактичних засобів навчання української мови».
Також у ході зустрічі буде висвітлено значення та підходи у формуванні мовно-мовленнєвої компетентності майбутніх вчителів української мови і літератури. Додатково, учасники події заглибляться в аспекти дослідження української стилістики, висвітлюючи досягнення у рамках вітчизняної лінгвістики. Значна увага приділятиметься сучасному становищу і тенденціям редагування наукової, науково-популярної, освітньої і ужиткової літератури.
Ця захоплива подія стане платформою для вивчення та обговорення значущих тем, пов’язаних із внеском цього видатного доцента у різні сфери науки та освіти. Конференція відбудеться двома мовами – українською та англійською.
Більш детальна програма та електронна версія збірника матеріалів конференції будуть доступні на вебсторінці за посиланням.
Для участі необхідно надіслати файли з заявкою, матеріалами для публікації та квитанцією про сплату організаційного внеску з вказаними назвами за зразком на вказані електронні адреси:
- «Іваненко_заявка» й «Іваненко_квитанція» на електронну адресу chuban1960@ukr.net;
- Іваненко_тези на електронну адресу tatianapanchenko@ukr.net.
У темі листа обов’язково вказати «На конференцію». Організаційний внесок (150 грн.), які покривають витрати на редакційну обробку та верстку електронного збірника конференції в електронному варіанті. 25% цих коштів буде перераховано на потреби Збройних Сил України. За три дні до початку роботи конференції кожен учасник отримає на свою електронну адресу ідентифікатор для онлайнової участі в заході.
Довідки щодо участі в конференції можна отримати за телефонами:
+38 (050) 814 89 41 – Чубань Тетяна Василівна, доцент кафедри української лінгвістики і методики навчання
+38 (095) 119 45 07 – Шинкар Тетяна Сергіївна, доцент кафедри української лінгвістики і методики навчання.
Не пропустіть можливість обміну знаннями та долучення до формування майбутнього науки та освіти. Приєднуйтеся до конференції сповненої ентузіазму та інтелектуальної різноманітності.
Оргкомітет конференції