Щиро вітаємо Наталію Володимирівну Черниш з Днем народження

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Щиро вітаємо Наталію Володимирівну Черниш з Днем народження

У п’ятницю, 30 жовтня 2020 року, святкує День народження кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі Наталія Черниш.

Дорога Наталіє Володимирівно!

Від імені колективу кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Зичимо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Бажаємо, щоб удача, успіх і натхнення були вірними супутниками у всіх починаннях, а добробут і благополуччя ‒ у щоденному житті.

Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів!

З повагою, колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання