Вітання факультету з нагоди дня народження доцента Марії Пангелової

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Вітання факультету з нагоди дня народження доцента Марії Пангелової

Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, відзначає день народження кандидат філологічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання факультету української та іноземної філології Марія Пангелова.

Професорсько-викладацький та студентський склад університету, колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання надсилають Марії Борисівні свої найщиріші вітання, та бажають їй міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах.

Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Нехай Господь оберігає Вас від усіх негараздів.

З Днем народження!

Прес-служба факультету