Вітання з Днем народження Леоніду Миколайовичу Козубенку!

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Вітання з Днем народження Леоніду Миколайовичу Козубенку!

19 травня 2020 року відзначає свій День народження кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання – Леонід Миколайович Козубенко.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, родинного благополуччя! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення. Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами!

Колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання