Вітаємо з Днем Народження Юлію Миколаївну Бродюк

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Вітаємо з Днем Народження Юлію Миколаївну Бродюк

27 квітня 2020 року відзначає свій День народження кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання – Юлія Миколаївна Бродюк.

Шановна Юліє Миколаївно!

Від імені колективу кафедри вітаємо Вас з Днем народження! Ви молода та перспективна викладачка, комунікабельна, творча особистість, яку поважають колеги та студенти. Нехай шлях Вашої діяльності не знає жодних перешкод, нехай Ваша сумлінна праця забезпечує щиру повагу та пошану оточуючих, нехай усі поставлені Вами цілі неодмінно будуть досягнуті, а у Вашому житті від великих просторів щастя і радості не залишається місця для смутку і тривог.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, бути захопленою своєю справою, нехай кожен день приносить нові відкриття і дивує Вас, добрих Вам посмішок і щирих слів подяки, радісних зустрічей і щасливих митей для серця!

Колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання