Вітаємо з Днем народження Галину Степанівну Мазоху

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Вітаємо з Днем народження Галину Степанівну Мазоху

20 квітня 2020 року відзначає свій День народження завідувач кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, доктор філологічних наук, професор – Галина Степанівна Мазоха.

Шановна Галино Степанівно!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ви – талановита особистість, прогресивний викладач, відданий справі й наполегливий науковець, який упевнено може пишатися своїм духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень! Нехай Ваше життя буде затишним і радісним, нехай в усіх починаннях Вас супроводжують світлі та вдячні люди. Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання