Сердечні вітання з нагоди дня народження Оксани Михайлівни Свириденко

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Сердечні вітання з нагоди дня народження Оксани Михайлівни Свириденко

Сьогодні, 8 березня 2020 року, день народження святкує доктор філологічних наук, доцент, декан філологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» і просто вишукана та чарівна жінка Оксана Свириденко.

Шановна Оксано Михайлівно!

Прийміть наші щирі вітання з цим світлим і радісним для Вас днем. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, нових звершень у Вашій такій непростій та відповідальній роботі, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує Вас енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Прес-центр кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання