Факультет української та іноземної філології > Вітання > Гордість університету: філолог-першокурсник, український плавець Владислав Бухов встановив світовий рекорд!

Ми переповнені почуттям гордості, адже минулої суботи, 25 січня 2020 року, студент І курсу філологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», український плавець Владислав Бухов, подолавши дистанцію у 50 метрів батерфляєм за 23,14 секунд, встановив новий юніорський світовий рекорд на турнірі «Euro Meet 2020» на Люксембурзі.

Хоч 17-річний сковородинівець і фінішував другим, програвши тільки своєму співвітчизнику Андрію Говорову, але цього вистачило для того, аби поліпшити результат американця Майкла Ендрю (23,22 с) і встановити новий світовий рекорд у юніорів.

Деталі на сайті університеті!

Прес-служба філологічного факультету