Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Наші люди всюди: випускниця вишу Марія Євтушенко завітала на «UA:Черкаси» та розповіла про досвід навчання у альма-матер та міжнародні програми студентського обміну

Учора, 22 січня 2020 року, до ранкового ефіру телеканалу «UA: Черкаси» завітала випускниця філологічного факультету нашого університету, нині черкащанка Марія Козей (Євтушенко). Протягом розмови Марія розповідала про досвід навчання у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та міжнародні програми студентського обміну.

Свого часу, Марія здобувала вищу освіту в нашій альма-матер, де їй запропонували за програмами студентського обміну поїхати закордон, зокрема до Німеччини та Чехії, де вона пізнала всі тонкощі студентства, проте, з різних причин, вирішила повернутися на Батьківщину, позаяк час та особисте щастя тут для неї є набагато дорогоціннішими.

Детальніше на сайті університету!

Прес-служба університету