Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Стали відомі імена переможниць першого етапу конкурсів імені Яцика та Шевченка на філологічному факультеті

З 8 по 19 листопада 2019 року на філологічному факультеті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проходив перший етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Пропонуємо Вам познайомитися з результатами у таблиці навереденій нижче:

І місце Бабенко Юлія Олегівна І курс

УМ-1нм

Левченко Тетяна Миколаївна
ІІ місце Борисова Поліна Олександрівна ІІ курс У-21

Довбня Людмила Еммануїлівна

Товкайло Тамара Іванівна

ІІІ місце Шевченко Софія Сергіївна ІІ курс

У-21

Чубань Тетяна Василівна

Переможці першого етапу 20 листопада 2019 року приймали участь у ІІ етапі конкурсів, які цьогоріч відбувалися на базі Ірпінського державного коледжу економіки та права. Дівчата чудово виконали конкурсні завдання та гідно представили рідний факультет на нашу альма-матер. Результати будуть оголошені у січні 2020 року – сподіваємося на хороші новини.

Прес-служба філологічного факультету