Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Студенти філологічного факультету відвідали Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок»

Осінньої сонячної суботи, 28 вересня 2019 року, відбулася загальнофакультетська екскурсія студентів філологічного факультету до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини НІЕЗ «Переяслав», де проходив Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок».

Відтак, студенти факультету на чолі з викладачами кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання кандидатом педагогічних наук, доцента Наталії Сердюк,  кандидата педагогічних наук, старшої викладачки Ірини Хрін, кандидата філологічних наук, старшої викладачки Наталії Швець та кандидата філологічних наук, старшого викладача Олександра Швець отримали нагоду відвідати різноманітні виставки та експозиції, прослухати концертно-фестивальну програму, взяти участь у  майстер-класах і фотопроектах, придбати сувеніри та гостинці, скористатися фотозонами та фуд-кортами.

Фестиваль майстрів народної творчості вразив своїм різнобарв’ям і колоритом.

У пам’яті на довго залишаться спогади про дефіле етнічного одягу, виставку українських вінків, частування традиційними стравами та презентації унікальних робіт народних умільців з різних міст України.

Дякуємо всім, хто приєднався та створив неймовірно хороший настрій цієї прогулянки!

Прес-служба філологічного факультету