Сердечні вітання з нагоди Дня народження Олександра Івановича Потапенка

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Олександра Івановича Потапенка

Сьогодні, 5 вересня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української лінгвістики та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олександр Іванович Потапенко.

Дорогий Олександре Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження. За роки роботи Ви заслужили на загальну повагу і захоплення своєю працелюбністю, енергійністю, професіоналізмом, ентузіазмом та життєрадісністю. Дозвольте побажати Вам святкового настрою, творчої наснаги, сил і оптимізму, великого родинного щастя, нових здобутків та досягнень. Нехай робота приносить Вам тільки радість і задоволення.

Бажаємо Вам міцної віри і духовних сил, благополуччя і мирного неба, щирих молитов, світлої надії і відсутності хвилин розпачу, щоб обраний шлях був світлий та легкий. Нехай Ваше серце б’ється ще дуже довго, випромінюючи добро й любов. Хай кожен день буде наповнений добрими справами, а кожна мить – вірною надією і милосердям.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету