Вітаємо з Днем народження Світлану Володимирівну Дуброву

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Вітаємо з Днем народження Світлану Володимирівну Дуброву

Сьогодні, 31 серпня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, викладач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Світлана Володимирівна Дуброва.

Шановна Світлано Володимирівно!

Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, нехай Ваше серце сяє проміням радості, душа співає, а доля Ваша дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій.

Бажаємо такого життя, щоб кожен день змушував посміхатись та радіти, кохати та літати у хмарах від щастя, впевнено крокувати до своєї мети та неодмінно досягати успіху. Нехай енергія Ваша ніколи не вичерпується, а Ваш внутрішній світ завжди буде гармонійним. Процвітання, любові та удачі!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету