Сердечні вітання з нагоди Дня народження Марини Григорівни Шемуди

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Марини Григорівни Шемуди

Сьогодні, 15 серпня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Марина Григорівна Шемуда.

Дорога Марино Григорівно!

У цей святковий день ми від душі зичимо Вам натхнення, міцного здоров’я, безлічі прекрасних, сонячних днів, сповнених подіями буднів і яскравих, світлих вихідних, любові і злагоди у вашій родині, та, найголовніше – терпіння, якого б вистачало на всіх Ваших студентів.

Бажаємо Вам завжди залишатися прекрасним викладачем, гідним уваги, глибокої поваги і високої репутації. Нехай Ваше життя завжди буде сповнене радістю, удачою, любов’ю та достатком! Зичимо, щоб Ви завжди досягали найвищих результатів у Вашій праці.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету