Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > З Днем Народження, Ніно Сергіївно Христич!

Сьогодні, 8 серпня 2019 року, святкує свій День народження кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Ніна Сергіївна Христич!

Шановна Ніно Сергіївно!

Прийміть найщиріші привітання від колег і студентів, до яких з радістю приєднаються тисячі ваших вдячних випускників і учнів! Для усіх нас, Ви, Ніно Сергіївно, завжди були, є та будете зразком професійної компетентності, життєвої мудрості, щирої людської доброти. Бажаємо Вам і Вашим близьким щастя, здоров’я, нових професійних успіхів і творчих перемог, а також любові та кохання! Bon et joyeux anniversaire, chère collègue!

З глибокою повагою, Ваш університет