Вітання з нагоди Дня народження Лариси Вікторівни Македон

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Вітання з нагоди Дня народження Лариси Вікторівни Македон

Сьогодні, 26 липня 2019 року, День народження святкує старший лаборант кафедри української лінгвістики та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Лариса Вікторівна Македон.

Шановна Ларисо Вікторівно!

Бажаємо міцного здоров’я, успіху, добробуту, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ви про це подумаєте.

Зичимо щоб у Вас завжди було всього вдосталь: сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, привітань, підтримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять, почуттів та емоцій, сили й хоробрості, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана Вами мрія здійснювалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них – заповітним.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету