Сердечні вітання з нагоди Дня народження Наталії Юріївни Сердюк

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Наталії Юріївни Сердюк

Сьогодні, 4 липня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, заступник декана філологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри професійної освіти й, за сумісництвом, кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Юріївна Сердюк.

Дорога Наталіє Юріївно!

Для наших студентів Ви – взірець мудрості, порядності, справедливості, тож хочемо побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, а оточуючі приділяють належну увагу Вашій прекрасній душі, красі й жіночності.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Зичимо запаморочливого кар’єрного зростання, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою. Живіть щасливо і сміливо йдіть вперед до нових вершин!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету