Сердечні вітання з нагоди ювілею Ірини Віталіївни Хрін

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди ювілею Ірини Віталіївни Хрін

Сьогодні, 2 липня 2019 року, ювілей святкує кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання ДВНЗ «ПереяславХмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Ірина Віталіївна Хрін.

Дорога Ірино Віталіївно!

Бажаємо у своїй діяльності здійснити масу відкриттів, досягати цілей швидко і легко, ні на хвилину не втрачати статусу шанованої й хорошої людини, ні на секунду не сумніватися у своїх силах і мріях.

Зичимо вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

Хай вірні друзі завжди будуть поруч: допомагають у скрутну хвилину та радіють разом з Вами від щастя, а життя повниться щасливими подіями й моментами, нехай не буде в ньому перешкод і бід, а панує лише мир і добробут.

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету