1 червня 2019 року старший викладач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Савчук Ольга Григорівна та кандидат педагогічних наук, доцент Шемуда Марина Григорівна відвідали серію семінарів для викладачів англійської в мовних школах «Welcome to the future of learning!» (Bringing real English to your students: modern teaching for modern learners), які проходили в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Організатор заходу – міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education та видавництво Pearson. Учасники заходу мали можливість взяти участь у роботі чотирьох практичних сесій KIDS ZONE, TEENAGE ZONE, TECH ZONE та BUSINESS ZONE, які проводилися носіями мови.

По закінченню усім учасникам було презентовано новий підручник видавництва Pearson “ROADMAP” (Level B1).

Прес-служба кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання