Філологічний факультет долучився до «Марафону Відповідальності – 2019»

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Філологічний факультет долучився до «Марафону Відповідальності – 2019»

29 травня 2019 року студенти філологічного факультету долучилася до Марафону Відповідальності, основна ідея якого – розповісти про щоденні позитивні зміни та активних і небайдужих українців, які їх творять.

Філологи та філологині висадили поруч із навчальним корпусом факультету насіння соняшнику сорту «Богдан Гаврилишин», обравши пункт № 3 «Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина»: «Вчися, розвивай свої таланти, здібності, навички протягом усього життя».

Відтепер ми зобов’язуємося дотримуватися цього правила. Протягом усього життя ми будемо пізнавати світ, вивчати щось нове, знаходити і розвивати свої таланти, будемо справжніми українцями і нас можна буде називати Людьми з великої літери!

Поліна Борисова
студентка І курсу факультету