Щиро вітаємо з Днем народження Леоніда Миколайовича Козубенка!

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Щиро вітаємо з Днем народження Леоніда Миколайовича Козубенка!

Сьогодні, 19 травня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», незамінний викладач Леонід Миколайович Козубенко.

Шановний Леоніде Миколайовичу!

Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та громадськості.

У день Вашого народження сердечно зичимо Вам міцного здоров’я, нових творчих здобутків і наснаги у всіх Ваших починаннях. Хочемо, аби мир, злагода і добробут завжди супроводжували Вас і всю Вашу родину.

Нехай втілюються в життя найкращі задуми і починання, а людське тепло і вдячність за добрі справи ніколи не перестає Вас зігрівати.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету