Факультет української та іноземної філології > Вітання > Щиро вітаємо Олесю Богданівну Скляренко

Сьогодні, 9 травня 2019 року, свій День народження святкує людина, з якою комфортно і приємно працювати, – кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Скляренко Олеся Богданівна.

Люба Олесю Богданівно!

Увесь колектив кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання разом щиро вітає Вас з цим особливим днем!

Бажаємо Вам щастя і достатку, ясного неба і родинного тепла, злагоди й порядку у всіх життєвих сферах! Зичимо, щоб цей день запам’ятався як один з найкращих у Вашому житті. І щоб звичайні дні також були по-особливому сповнені приємними моментами і позитивом. Нехай усі привітання, які сьогодні пролунають, обов’язково втіляться у життя!

З повагою, колектив кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання