Щирі слова вітань з нагоди Ювілею Олени Дмитрівни Кулик

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Щирі слова вітань з нагоди Ювілею Олени Дмитрівни Кулик

Сьогодні, 17 квітня 2019 року, ювілей завітав до кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української лінгвістики та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чудової людини і незамінного викладача Олени Кулик.

Дорога Олено Дмитрівно!

Прийміть сердечні привітання з нагоди ювілею. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, й підтримка, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут.

Бажаємо, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана Вами мрія здійснювалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них – заповітним.

Зі щирою повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету