Щирі привітання з Днем народження Оксані Григорівні Божко

Факультет української та іноземної філології > Вітання > Щирі привітання з Днем народження Оксані Григорівні Божко

У цей сонячний та весняний день 9 квітня 2019 року свій День народження святкує старший лаборант кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Оксана Григорівна Божко!

Шановна Оксано Григорівно!

Професорсько-викладацький колектив кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання, викладацький та студентський загал філологічного факультету сердечно вітають Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам великого людського щастя, поваги та любові від рідних і близьких, а також успіхів у всіх справах як на роботі, так і в побуті. Хай робота і спілкування з членами кафедри приносить Вам лише задоволення.

З повагою, колектив кафедри іноземної філології,
перекладу та методики навчання