Юні туристи філологічного факультету

Нещодавно, 27 вересня, відбулися Університетські змагання, приурочені до Всесвітнього дня туризму. Приємною несподіванкою стало те, що вперше за 20 років проведення цих змагань філологічний факультет узяв участь і повернувся не з порожніми руками.

Збірна команда першого та другого курсів отримала першість у конкурсі художньої самодіяльності. Крім цього, студентка першого курсу і за сумісництвом капітан команди Карина Палатна виборола 3 місце на дистанції «Фігурне водіння велосипедом». Атмосфера змагань було просто неймовірною, команда відчувала всі переваги туристського життя, а саме: вечори з гітарою і піснями навколо вогнища, справжня туристична їжа, приготована в казані, а головне – дружній дух туристів.

Тож дебют у спортивно-туристичній сфері в нас відбувся, тому чекаємо наступних змагань і нових нагород. Пишаємося нашими спортсменами і туристами!

Деканат філологічного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”379,378,377,380″]