Посвята в першокурсники

25 вересня 2018 року – день, який  першокурсники запам’ятають на все своє життя! Саме в цей похмурий і прохолодний день відбулася одна з найважливіших подій студентського життя – урочиста церемонія Посвяти студентів І курсу філологічного факультету Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Майбутні філологи склали присягу, пообіцявши присвятити своє життя благородній справі, і взяли участь у дуже цікавому квесті. Під час цієї гри першокурсники виконували різноманітні завдання: бігали і стрибали, танцювали і співали, фотографувалися біля найвизначніших місць старовинного Переяслава.

Дівчата і хлопці, проходячи квест, не злякалися ні дощу, ні вітру і навіть бурі, і цим довели, що вони гідні носити звання студента педагогічного університету! Особисто я як першокурсниця під час посвяти зрозуміла, що саме ці люди стануть моєю сім’єю на найближчі 4 роки. Я вітаю усіх, вже повноправних студентів, і бажаю легкого і цікавого навчання!

Поліна Борисова,
студентка І курсу (група У-11)

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”371,370,372″]