Вітання Овсієнко Людмилі Миколаївні із захистом докторської дисертації!

Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Вітання Овсієнко Людмилі Миколаївні із захистом докторської дисертації!

7 червня 2018 року відбувся успішний захист докторської дисертації доцента кафедри української лінгвістики і методики навчання Овсієнко Людмили Миколаївни.

Якість дисертаційного дослідження на тему «Методика навчання лінгвістики тексту майбутніх учителів української мови і літератури на засадах компетентнісного підходу» високо оцінили офіційні опоненти Копусь Ольга Антонівна – доктор педагогічних наук, професор, перший проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»; Симоненко Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Греб Марія Михайлівна – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та славістики Бердянського державного педагогічного університету.

Члени спеціалізованої вченої ради в процесі обговорення відзначили актуальність дисертаційної роботи, її важливе теоретичне і практичне значення, високий науково-методичний рівень виконаного дослідження, вагомість отриманих результатів та одноголосно схвалили наукову роботу й підтримали дисертантку, проголосувавши за присвоєння їй наукового ступеня доктора педагогічних наук.

Вітаємо Людмилу Миколаївну та її наукового консультанта – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Інституту філології Київського національного університету імені Бориса Грінченка Карамана Станіслава Олександровича – із блискучим захистом та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег! Бажаємо Людмилі Миколаївні не зупинятись на досягнутому!

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”194,195″]