Кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання

Факультет української та іноземної філології > Кафедри > Кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання
kafedra_filfak-new2

Кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання є однією з провідних за результатами рейтингу наукової роботи університету. Професорсько-викладацький колектив випускової кафедри впроваджує інноваційні методи навчання, спрямовані на індивідуалізацію навчального процесу, активізацію самостійної роботи студентів, стимулювання прагнення до освіти в контексті реалізації європейської інтеграції. На сучасному рівні оформлено всі необхідні матеріали з дисциплін літературознавчого циклу у спеціальні науково-методичні комплекси, які супроводжуються рекомендаціями для студентів. Кредитно-модульна система викладання та особистісно орієнтоване навчання є засадничими у викладацькій діяльності кафедри. Сучасний склад кафедри представлений фахівцями вищої кваліфікації, серед яких доктори наук та кандидати наук.

Наукові здобутки викладачів кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання зосереджені на розробці загальної кафедральної теми «Особливості та закономірності розвитку української і зарубіжної літератури та методики їх навчання» (номер державної реєстрації: 0121U111062). Ця актуальна для розвитку сучасної гуманітарної науки проблема висвітлюється членами кафедри різноаспектно: обґрунтовано етапи розвитку української і зарубіжної літератури, виявлено їх основні закономірності, розроблено методологічні засади навчання української і зарубіжної літератури.

КЕРІВНИЦТВО

Бродюк

Бродюк Юлія Миколаївна

кандидат філологічних наук, доцент

Завідувач кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання

ЗАСТУПНИКИ

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30.

+38 (04567) 7-19-99

kafedra.klmn@ukr.net