Факультет української та іноземної філології > Вітання > Факультет української та іноземної філології, кафедра української лінгвістики та методики навчання вітає професорку Олену Кулик з нагоди ювілею

Університет Григорія Сковороди в Переяславі, факультет української та іноземної філології, колектив кафедри української лінгвістики та методики навчання щиро вітає доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри Олену Кулик з прекрасною ювілейною датою.

Дорога Олено Дмитрівно!

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, творчого натхнення, активного життя, професійних та наукових успіхів, що надихатимуть університетську молодь на власні цікаві та корисні дослідження.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен день дарує приємні враження, задоволення від роботи, щасливі роки життя та вірних і надійних друзів.

Усіх благ Вам і гармонії душі! Хай здійсниться все задумане!

Бажаємо миру і добра!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Факультет української та іноземної філології
колектив кафедри української лінгвістики та методики навчання