Факультет української та іноземної філології > Новини кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання > На ФУІФ відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу до магістратури: про що інформували

У цю суботу, 2 березня 2024 року, за ініціативи кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання, на факультеті української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі було проведено профорієнтаційний захід щодо вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти на спеціальності 014.021 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська)), 014.022 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька)) для студентів випускових курсів денної та заочної форми навчання, які навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальностями 014.021 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська)) та 035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Захід проводили заступниця декана факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Борисова та заступниця декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Сердюк.

Повідомляється, що студентів проінформували щодо календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробовувань до магістратури, затвердженого наказом МОН, зокрема терміни основної (24.06.2024-15.07.2024) та додаткової (31.07.2024-14.07.2024) сесій і оголошення результатів, а також про умови реєстрації та роль «Кабінету учасника вступних випробовувань до магістратури» тощо. Наголос було зроблено на специфіці складання ЄВІ та ЄФВВ з педагогіки та психології.

Суботній ранок сприяв консультативному характеру проведення заходу, тому студенти мали можливість поставити питання щодо вступу, які їх цікавили, на які отримали вичерпні відповіді, викладачі також запропонували е-версію флайєрів, які допоможуть самоконтролю та самоорганізації під час вступної кампанії, нагадали про важливість моніторингу нової інформації на сайті приймальної комісії УГСП та сторінках університету в соцмережах.

Пресцентр кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання