Факультет української та іноземної філології > Новини кафедри української лінгвістики та методики навчання > Представники кафедри української лінгвістики і методики навчання стали учасниками тренінгу «Ефективне лідерство – це постійне навчання»: чому навчилися

Як вже розповідала пресслужба університету, 12 грудня 2023 року на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі доктором наук з державного управління, доцентом, професором кафедри публічного управління та адміністрування університету, сертифікованою тренеркою НАДС України, професійним коучем (ISU), академіком Академії економічних наук України Наталією Орловою було проведено тренінг на тему «Ефективне лідерство в умовах трансформаційних змін». Серед інших його учасницями стали науково-педагогічні працівниці кафедри української лінгвістики і методики навчання, зокрема доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Олена Кулик та кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Юрійчук.

Як розповідають філологині, Наталія Орлова ознайомила учасників із стратегіями формування особистості, рисами, якими повинні володіти сучасні лідери, стилями лідерства, базовими емоціями та управління емоціями.

Тренінг було орієнтовано на керівників структурних підрозділів, деканів, заступників деканів, завідувачів кафедр тощо. Він проводився у формі гри, під час якої науково-педагогічні працівники визначали найголовніші риси, якими повинен володіти лідер, обговорювали базові емоції та відзначали як управляти ними, отримували різні професійні поради від коуча, розглядали лідерський IQ, а також розв’язували тест на визначення рівня емоційного інтелекту. Принагідно, Орлова порекомендувала учасниках заходу топ п’ять книг для лідерів.

«Перебіг тренінгу відбувся в дружній атмосфері, отримав чимало схвальних відгуків від науково-педагогічних працівників, що доводить – це цікаво та актуально. Учасники зустрічі запропонували проведення таких заходів частіше, а також зазначили теми, які б хотіли обговорити у подальшому», – коментують Олена Дмитрівна та Наталія Дмитрівна

Наприкінці заходу ректор університету Віталій Коцур разом із Наталією Орловою вручив сертифікати усім учасникам тренінгу. Вдячні за корисні знання, розраховуємо на подальшу співпрацю.

Пресцентр кафедри української лінгвістики і методики навчання