Професорка Ганна Токмань поділилася результатами досліджень мілітарних мотивів на уроках української літератури в школі з науковою спільнотою України

У 2023 році Ганна Леонідівна ще активніше досліджувала актуальну проблему вивчення мілітарних мотивів на уроках української літератури в школі. Перші результати дослідження було апробовано у доповідях:  «Теорія професора Миколи Корпанюка як основа методики вивчення мілітарних мотивів на уроках української літератури у школі» на ІІ Всеукраїнської науково-практичній конференції «Тенденції і перспективи вивчення літератури у середній і вищій школах» (Тернопіль, ТНПУ ім. В.Гнатюка, 30.11.2023) та «Прочитання мілітарного мотиву ліричного твору на уроках української літератури в 10-11 класах» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХІ Волошинські читання. Шкільна літературна освіта: традиції і новаторство» (Київ, НАПНУ, 4.12.2023).

Переяславська вчена  актуалізувала положення монографії незабутнього колеги Миколи Корпанюка «Перунова звитяга нації» (2012), запропонувала методику вивчення мілітарних мотивів, художньо прочитала й науково проаналізувала вірші, зокрема нашого сучасника поета-воїна Павла Вишебаби і вояка армії УНР Євгена Маланюка.

Нагадаємо, нещодавно проєкт «Код сковородинівця» запросив Ганну Токмань до розмови з нагоди її 70-річчя.

Пресцентр кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання