Факультет української та іноземної філології > Новини кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання > «Настанови для українців у контексті творчої спадщини Григорія Сковороди»: Юлія Величковська прочитала гостьову онлайн-лекцію для філологів УГСП

У четвер, 30 листопада 2023 року, викладачі та студенти факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі долучилися до онлайн-лекції «Настанови для  українців у контексті творчої спадщини Григорія Сковороди». Її прочитала кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов’янської та романо-германської філології Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Юлія Величковська.

Як розповідають представники кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, лекторка розповіла про життєвий шлях Григорія Сковороди, охарактеризувала збірку поета «Сад божественних пісень», проаналізувала новаторство митця та його мовний стиль й розкрила тему виховання у творчому доробку філософа, назвавши студентам найвідоміших дослідників творчості Григорія Савича. Також Юлія Федорівна ставила студентам питання для роздумів та обговорення.

По завершенню онлайн-лекції учасники подякували Юлії Федорівні Величковській за надзвичайно цікаву та змістовну лекцію.

Пресцентр кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання