Факультет української та іноземної філології > Новини факультету > Викладачка Ніна Христич стала спікеркою вебінару «Making Choices Of Teaching Foreign Languages: Approaches And Methods»: її знання переймали слухачі з кількох континентів світу

21 жовтня 2023 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі Ніна Христич з поміж 100 слухачів з Північної та Південної Америки, Європи, Африки та Азії виступила на вебінарі, організованому RELO (Regional English Language Office U.S. Embassy in Kyiv) та Міжнародною організацією «Childhood Education International» під назвою «Making Choices Of Teaching Foreign Languages: Approaches And Methods».

Повідомляється, що Ніна Христич запропонувала різноманітні підходи у вивченні іноземних мов, детально зупинившись на когнітивному підході. Як вважає лекторка, саме цей підхід у навчанні іноземних мов формує логічне мислення учнів  та студентів на основі їх власного досвіду; мотивує їх до подальшої навчально-пізнавальної діяльності; розвиває інформаційну культуру, самостійність, індивідуальність; сприяє створенню цілісної уяви про певну тему, підтему чи проблему.

Ніна Христич щиро вдячна Центру професійного навчання, що є частиною неурядової організації «Childhood Education International», і Коледжем Hunter Міського університету Нью-Йорка, Регіонального відділу з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні та кураторам цьогорічного америко-українського проєкту Julie Kasper, Laura Baecher, Meg Riley, and Alisa Vereshchagin за можливість поширити свій педагогічний досвід на міжнародній арені.

Пресцентр кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання