Факультет української та іноземної філології > Новини кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання > Викладачки Любов Летюча та Наталія Борисова пройшли науково-педагогічне стажування на кафедрі германістики та славістики Західночеського університету у Пльзені

У період з 9 жовтня по 16 жовтня 2023 року викладачі кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі – кандидат філологічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної та виробничої роботи Любов Летюча та кандидат педагогічних наук, доцент, заступниця завідувача кафедри з профорієнтаційної роботи Наталія Борисова мали змогу пройти науково-педагогічне стажування на кафедрі германістики та славістики філософського факультету Західночеського університету м. Пльзень. Це новий результат плідної співпраці кафедри, очолюваної доктором філологічних наук, професором Констянтином Мізіним, згідно програми академічної мобільності та наукової співпраці.

Як розповідають сковородинівські викладачки, метою стажування науково-педагогічних працівників були:

• вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок;
  • оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетенцій і компетентностей у педагогічній, науково-дослідній, організаційній діяльності;
  • засвоєння інноваційних технологій, форм, методів та засобів навчання;
  • вивчення науково-педагогічного досвіду колег-партнерів;
  • застосування інноваційних технологій реалізації змісту навчання, що передбачає його диференціацію, індивідуалізацію;
  • запровадження нових методів навчання зокрема, набуття досвіду читання лекційного курсу в межах спеціальності.

Упродовж стажування доцент Летюча Л.П. та доцент Борисова Н.В. мали змогу відвідати практичні заняття, методичні та навчальні класи, попрактикуватись у проведенні лекцій для студентів Західночеського університету з використанням сучасних технологій. Підтвердженням стажування стало те, що доценти Любов Петрівна та Наталія Василівна отримали сертифікат про участь у програмі наукового-педагогічного стажування.

Науково-педагогічне стажування на кафедрі германістики та славістики філософського факультету Західночеського університету є позитивним кроком у напрямку підвищення якості навчання та підготовки кадрів на кафедрі іноземної філології, перекладу та методики навчання факультету української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Пресцентр кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання