Факультет української та іноземної філології > Анонси кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання > У перший день весни відбудеться науково-практична конференція «Микола Корпанюк – науковець-медієвіст, педагог, громадський діяч»: вона відбудеться в УГСП та на платформі Microsoft Teams

Факультет української та іноземної філології запрошує вас взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Микола Корпанюк – науковець-медієвіст, педагог, громадський діяч».

Вона відбудеться напередодні дня народження відомого вченого, 1 березня 2023 року, на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі у змішаному форматі – безпосередньо в УГСП та на платформі Microsoft Teams за посиланням.

Напрями роботи конференції:

• Життєпис професора Університету Григорія Сковороди в Переяславі, учителі, цінності, прагнення.
  • Микола Корпанюк про вчених та їхній внесок у національну науку.
  • Дослідження українського літописання – досягнення у вітчизняній медієвістиці.
  • Фольклористичні та історико-літературні здобутки професора М. Корпанюка.
  • Роль переяславського вченого в розвитку сковородинознавства.
  • Ідеї Миколи Корпанюка як теоретичні засади нових досліджень.
  • Академічні та патріотичні грані педагогічної діяльності професора.
  • Громадянська позиція: участь у змаганнях за незалежність України, державо- і націєтвірна праця.
  • Микола Корпанюк у спогадах сучасників.

Телефони для довідок щодо участі в конференції:

+38 (095) 439-21-41 – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Тютюнник Оксана Михайлівна;

+38 (093) 631-39-20 – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Пангелова Марія Борисівна.

Пресцентр факультету української та іноземної філології