Факультет української та іноземної філології > Анонси кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання > У середу відбудеться поетична зустріч до Дня Європейських мов – долучитися можуть усі бажаючі

У рамках Дня творчої ініціативи, за сприяння бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі, вже в цю середу, 5 жовтня о 15:00 у читальній залі імені Сигізмунда ІІІ кафедра іноземної філології, перекладу та методики навчання влаштовує поетичну зустріч до Дня Європейських мов.

Поетична зустріч – чудова нагода насолодитися поезіями трьома європейськими мовами (англійською, французькою та німецькою) та почути її переклади у виконанні різних українських перекладачів. Крім того, в учасників заходу буде нагода дізнатися більше про терапевтичний ефект написання поезії та стати свідками майстер-класу з її створення.

Долучитися до заходу, поринути у світ поетичного слова та знайти натхнення у рядках відомих європейських поетів можуть усі бажаючі.

Пресцентр кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання