Факультет української та іноземної філології > Анонси кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання > В УГСП обговорять надбання, проблеми та перспективи розвитку теоретичної та дидактичної філології: як долучитися до конференції

Протягом 1-2 жовтня 2022 року представники кафедри української лінгвістики та методики навчання проведуть VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретична і дидактична філологія: надбання, проблеми, перспективи розвитку». Захід проходитиме дистанційно.

Робочі мови конференції: українська, англійська, турецька, польська, молдовська.

Лінк на Microsoft Teams.

Конференція проходитиме у кількох напрямах:

1. Нові тенденції досліджень у філології.
  2. Проблеми і перспективи розвитку дидактичної філології XX – поч. XXІ ст.
  3. Методичні аспекти прочитання української і зарубіжної літератури.
  4. Мова у часовому і просторовому вимірах.
  5. Актуальні питання мовно-літературної освіти закордоння.
  6. Естетичні концепти літературно-критичної полеміки: культурологічні, літературознавчі дискусії.
  7. Актуальні питання сучасних досліджень української і зарубіжної літератури.

У роботі конференції запрошують взяти участь науковців, студентів, магістрантів, аспірантів, здобувачів, а також практикуючих філологів.

Програму конференції та збірник матеріалів буде розміщено на web-сторінці за адресою: https://fuif.uhsp.edu.ua/.

Умови участі у конференції. Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну адресу tanyalevchenko2010@ukr.net :

– публікацію, що відповідає темі, напрямкам конференції та оформлена відповідно до вимог;

– тему доповіді, ПІБ, вчене звання, науковий ступінь, місце роботи, назву навчального закладу.

Після повідомлення оргкомітету про прийняття публікації до друку, учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 200 грн. та надсилають копію квитанції про оплату на електронну адресу tanyalevchenko2010@ukr.net .

Публікації для докторів наук, професорів є безкоштовними.

Учасникам конференції буде розіслано програму конференції, електронний збірник матеріалів конференції.

Оргкомітет конференції