Побачили світ два навчальні посібники Галини Мазохи присвячені історії української літератури та критики кінця ХІХ – початку ХХ століття

Нещодавно з друку вийшли два навчальні посібники доктора філологічних наук, професора кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Галини Мазохи: «Історія української літератури та критики (кінець ХІХ – початок ХХ століття)» і «Історія української літератури та критики (кінець ХІХ – початок ХХ століття) / Практичні заняття».

Мазоха Г. С. Історія української літератури та критики (кінець ХІХ – початок ХХ століття) : Навчальний посібник. Київ : Міленіум, 2021. 300 с.

Мазоха Г. С. Історія української літератури та критики (кінець ХІХ – початок ХХ століття) / Практичні заняття : Навчальний посібник. Київ : Міленіум, 2021. 336 с.

У навчальному посібнику розглядаються важливі проблеми українського літературного процесу кінця ХІХ – початку ХХ століття. При цьому враховується національна специфіка вітчизняної літератури, традиції і новаторство, особливості творчого методу і світогляд письменників, їх творча індивідуальність, художня структура творів тощо. На багатому фактичному матеріалі наведено приклади різних аспектів аналізу художніх творів, порушуються проблемні питання, що виникають у студентів у процесі інтерпретації творів різних жанрів. Із метою поглибленого вивчення творчості майстрів слова у посібнику подається також перелік найновіших монографій, посібників, підручників та статей.

Навчальний посібник розрахований на студентів спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) закладів вищої освіти.

Колектив кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання, факультет української та іноземної філології і уся сковородинівська родина сердечно вітає Галину Степанівну з виходом цих чудових видань. Бажаємо подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!

Прес-центр кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання