Факультет української та іноземної філології > Вітання > Факультет української та іноземної філології поповнився докторкою наук – вітаємо із успішним захистом викладачку Тетяну Левченко!

Учора, 6 травня 2021 року, у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на засіданні спецради Д 32.051.02 заступниця завідувача та викладачка кафедри української лінгвістики та методики навчання факультету української та іноземної філології Тетяна Левченко успішно захистила дисертацію «Субстандартна лексика в мові засобів масової комунікації: стилістика і прагматика», подану на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

Науковим консультантом роботи стала ще одна викладачка нашого університету – докторка філологічних наук, професорка М.І. Навальна. Офіційними опонентами Тетяни Миколаївни виступили доктор філологічних наук, професор Г.Л. Аркушин (Волинський національний університет імені Лесі Українки), доктор філологічних наук, професор О.А. Стишов (Київський університет імені Бориса Грінченка) та доктор філологічних наук, професор Л.В. Струганець (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Наукова спільнота високо оцінила актуальність дисертаційної роботи та її важливе теоретичне і практичне значення в умовах розвитку сучасної системи освіти в Україні.

Ректорат та увесь професорсько-викладацький колектив університету, колективи нашого факультету та кафедри вітають шановну Тетяну Миколаївну та її наукового консультанта – доктора філологічних наук, професора Марину Навальнуіз блискучим захистом і черговим фаховим визнанням. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках. Нехай доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами. Доброго Вам здоров’я, довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням, плідної професійної діяльності.

Ми дуже пишаємося, що Ви є частиною нашої університетської родини, та бажаємо Тетяні Миколаївні не зупинятися на досягнутому!

Прес-служба факультету